| Ingredients | Cake Wheat Flour (Gluten), water, salt, Veg fat (palm fruit and kernel), preservative, flavourants, citric acid, vitamin A&D, veg fat (palm fruit & kernel), water, salt, emulsifiers, preservatives, antioxidants, colourants, sugar, beef cubes, soya protein, onion flake, MSG, flavouring, egg, HVP |
|---|---|
| Units | 36 |
| Packaging | 36x200g |
| Unit Price | 26,83 |
| Halal | Yes |
| Allergens | Cake Flour (Wheat) Gluten), MSG, egg, soya, |
| Intolerance | Maize, beef, Onion |
| Cooking Instructions | Bake in oven for 30 minutes at 220°C (core temperature 75°C) |
Steak & Kidney Pie Premium 7.2 kg (36x200g)
R1 027,99
In stock
Enjoy the taste of our steak & kidney pie, a shortcrust pastry case filled with beef & kidneys in a rich brown gravy, topped with puff pastry. Perfect for when you need a tasty and filling lunch on the go.
Additional information
| Weight | 7,2 kg |
|---|







Reviews
There are no reviews yet.