| Ingredients | Cabbage, Flour (Wheat (Gluten)), Carrots, Onion, Corn Starch, Oil (Sunflower), Sugar, Salt, Spices (Onion & Garlic Powder, White Pepper, Celery Seed, Parsley |
|---|---|
| Units | 100 |
| Packaging | 100x20g |
| Unit Price | 2,38 |
| Halal | Yes |
| Allergens | Wheat (Gluten), Parsley |
| Intolerance | Celery, Onion, Garlic |
| Cooking Instructions | Deep fry at 130°C until golden brown |
Mini Vegetable Spring Rolls 2KG (100x20g)
R253,49
In stock
A finger food favourite – these tasty rolls are filled with cabbage, carrots, spices, and savoury seasoning.
Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|







Reviews
There are no reviews yet.